Nr katalogowy: 57

Jakub Michał KASPROWICZ (1905-1975)

Nr katalogowy: 57

Hel - na plaży, 1937

olej, płótno; 62 x 78 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: J.M. Kasprowicz / Hel 1937 (? - data słabo czytelna).
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 5 500 zł