Nr katalogowy: 52

Franciszek ASCHENBRENNER (1872-1948)

Nr katalogowy: 52

Widok na Wielką Synagogę w Katowicach

olej, deska, 22,5 x 36,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: F. ASCHENRENNER
estymacja: 3 500 - 4 000 zł