Nr katalogowy: 905

Nr katalogowy: 905

Barek w stylu art déco

fornir i konstrukcja - orzech, buczyna, brzoza, intarsje - palisander, platan; 68 x 75,8 x 40,6 cm.
Europa Środkowa, lata 30. XX w.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Cena oferowana 2 500 zł