Nr katalogowy: 851
Ekran do kominka, w manierze rokokowej
brąz złocony; siatka metalowa, żelazo; wys. 76,5 cm; szer. 57 cm;
Francja, Paryż, 3 ćw. XIX w.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Francja, Paryż, 3 ćw. XIX w.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł