Nr katalogowy: 850

Autor nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 850

Dyptyk ze scenami rodzajowymi w manierze XVIII w.

olej, deska;
każda z części: 81 x 43,5 cm;
estymacja: 7 000 - 8 000 zł