Nr katalogowy: 843

Nr katalogowy: 843

Lustro ścienne w złoconej ramie

drewno, gipsatura, rzeźbienia, złocenie; tafla lustrzana, fazowana;
wymiary lustra 78 x 45 cm; całość 115 x 66 cm. Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Cena oferowana 2 500 zł