Nr katalogowy: 839

Warsztat zegarmistrzowski CROSNIER vel CRONIER (czynny od połowy XVIII w.)

Nr katalogowy: 839

Zegar kominkowy z siedzącym puttem

brąz złocony, marmur biały; emalia, stal, szkło wypukłe; wys. 34,3 cm;
Francja, Paryż, XVIII / XIX w.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł