Nr katalogowy: 838

Nr katalogowy: 838

Para kandelabrów trzyświecowych

brąz złocony, alabaster; wys. 35,2 cm, szer. 23 cm, głęb. 11,7 cm.
Europa Zachodnia, 2 poł. XIX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł