Nr katalogowy: 836

Firma zegarmistrzowska JAPY FRERES (czynna od 1772 - do pocz. XX w.)

Nr katalogowy: 836

Zegar kominkowy, neorokokowy, z parą kandelabrów

brąz złocony, emalia, szkło wypukłe, stal; wys. 39 cm;
Francja, Paryż, Japy Freres, 3 tercja XIX w.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł