tafla lustrzana prostokątna, w złoconej ramie drewnianej, zdobionej snycersko wątkiem małżowinowym oraz akantowymi
liśćmi w narożach; w zwieńczeniu kartusz z herbem KORCZAK, otoczony akantowymi labrami;
drewno, złocenia, tafla lustrzana;
wys. 84 cm, szer. 60 cm, głęb. 4 cm;
Polska, 2 poł. XIX w.