Nr katalogowy: 610
Komplet pucharków do wina
srebro próby sterling (925); wys. 26,5 cm,
waga 716 g. USA, 1 poł. XX w.
na stożkowym stojaku z cylindrycznym trzonem, od którego odchodzi osiem ramion zakończonych kolistymi podstawkami, na których ustawione są pucharki; trzon zwieńczony zbiorniczkiem na wino z kopulastym daszkiem i cylindrycznym
kominkiem pośrodku, w którym osadzony większy pucharek, od dołu symetrycznie
rozmieszczone krótkie wylewy; pucharki wewnątrz złocone zdobione półplastyczną
dekoracją z winnych gron;
srebro próby sterling (925); wys. 26,5 cm, średn. stopy 10,7 cm; waga 716 g.
USA, 1 poł. XX w.