Nr katalogowy: 520
Para lichtarzy
Porcelana biała, brąz złocony; wys. 22,3 cm;
Rosja, Petersburg, okres Mikołaja II (1894-1917)?
podstawy porcelanowe, z reliefową dekoracją liściastą wokół stopy i krótkiego trzonu; górna część trzonu z tulejką na świecę z brązu złoconego, montowana z porcelanową podstawą na trzpień metalowy.
sygn. (porcelana) drukiem kobaltem podszkl.: pod koroną zamkniętą cyrylicą N z cyfrą II poniżej (sygnatury rozmyte).
Rosja, Petersburg, cesarska fabryka porcelany, okres Mikołaja II (1894-1917)?