Artysta nieokreślony polski, XIX w.
Nr katalogowy: 263
Portret mężczyzny, 1830
olej, płótno, 89,5 x 68 cm;
olej, płótno, 89,5 x 68 cm;
oznaczenia w obrębie kompozycji dotyczące osoby portretowanej: monogram J M,
herb Gryf pod koroną szlachecką oraz data 1830