Iwan TRUSZ (1869-1940)
Nr katalogowy: 258
Zakole rzeki
olej, tektura, 17 x 24 cm;
sygn. p. d.: I. Trusz.
olej, tektura, 17 x 24 cm;
sygn. p. d.: I. Trusz;
na odwrocie owalny stempel ze składu przyborów malarskich A. Łopuszańskiego ze Lwowa