Rudolf ANDREE (1887-1970)
Nr katalogowy: 256
Motyw z Chioggii pod Wenecją
olej, płótno, 61 x 81 cm;
sygn. p. d.: RAndree
olej, płótno, 61 x 81 cm;
sygn. p. d.: RAndree;
na odwrocie autorski napis czerwoną farbą: Chioggia/ b.[ei] Venedig/
Original gemalt/ von Rud. Andree oraz numer 18502