Artysta nieokreślony rosyjski, I ćw. XX w.
Nr katalogowy: 247
Kompozycja
olej, płótno, 97 x 78 cm
olej, płótno, 97 x 78 cm
Według ekspertyzy Marii Waliajewej z Państwowej Galerii Trietiakowskiej obraz namalowany został przez Dawida Burliuka
(1882-1967), pomiędzy 1917 a 1920 rokiem