Nr katalogowy: 109

Feliks JABŁCZYŃSKI (1865-1928)

Nr katalogowy: 109

Widok na kościół św. Anny od strony Mari

litografia, papier, 73 x 55 cm; sygn. l. d.: 1916/ XIX/ FJabłczyński (ołówkiem).