Aukcja: 12 października 2022 (środa), godz. 18.00
Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00
Zapraszamy do zwiedzania wystawy online:
LINK DO WIRTUALNEGO SPACERU
Kontakt w sprawie obiektów oraz ofert:
Natalia Hadrych:
tel.: 669 222 259
e-mail: n.hadrych@rempex.pl
Monika Wiśniewska
tel.: 607 722 744
e-mail: rempex@rempex.com.pl
208
Figura kwestującego Afrykanina
brąz?, odlew patynowany; wys. 123,5cm; szer. 28,5 cm; głęb. 32 cm.
Europa Zachodnia?, 1 poł. XX w.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Antonio FRILLI (1880-1920)
Nr katalogowy210
Popiersie dziewczynki
marmur z Carrary; wys. 45 cm.
na plecach sygn.: A.FRILLI FIRENZE
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
SZKOŁA ZAKOPIAŃSKA
Nr katalogowy213
Figura młodej kobiety walczącej z wiatrem halnym
drewno jesionowe, lakier; wys. 39,5 cm;
Polska, Zakopane, lata 30. XX w.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
22 000 zł