Nr katalogowy: 131

Autor nieokreślony, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 131

Scena rodzajowa

akwarela, tusz, papier; 83 x 42 cm (w świetle passe-partout);
sygn. wzdłuż prawej krawędzi u góry.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł