Nr katalogowy: 130

Jan RUBCZAK (1884-1942)

Nr katalogowy: 130

Kościółek w Ruptawie zimą

litografia barwna, podmalowana akwarelą, papier kremowy,
41,5 x 30,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. i opisany p. d.: Jan Rubczak / Ruptawa. (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł