Nr katalogowy: 129

Antoni PROCAJŁOWICZ (1877-1949)

Nr katalogowy: 129

Projekt witrażu, 1948

ołówek, akwarela, gwasz, tusz papier; 50 x 18 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: AS. PROCAJŁOWICZ / 1948.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 800 zł