Autor nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy: 122
Święty Józef z Dzieciątkiem
olej, płótno dublowane na wosk;
65 x 53 cm.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
65 x 53 cm.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł