Nr katalogowy: 119

Autor nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 119

Nad jeziorem w górach

olej, płótno; 37 x 54,5 cm;
na odwrocie na krośnie nalepki z nr 9490
estymacja: 3 000 - 3 600 zł