Nr katalogowy: 116

Autor nieokreślony, włoski, XVII w.

Nr katalogowy: 116

Alegoria cnoty i występku. Herkules pomiędzy cnotą i występkiem

według Paola Veronese (1528-1588);
olej, płótno dublowane; 151 x 145,5 cm
estymacja: 30 000 - 40 000 zł