Nr katalogowy: 115

Malarz nieokreślony, XVIII / XIX w.

Nr katalogowy: 115

Zaloty

według: Hendricka TER BRUGGHEN (1588-1629)
olej, płótno dublowane; 123,5 x 100,5 cm;
estymacja: 12 000 - 15 000 zł