Nr katalogowy: 111

Autor nieokreślony, XVII / XVIII w.

Nr katalogowy: 111

Jan III Sobieski na koniu

olej, płótno dublowane; 89 x 70 cm;
l. d. na obrazie napis: IOANNES / III / POLONIAE REX / FIDEI DEFENSOR.
estymacja: 22 000 - 28 000 zł