Nr katalogowy: 110

Eugene LELIEPVRE (1908-2013)

Nr katalogowy: 110

Ks. Józef Poniatowski

akwarela, papier; 78,5 x 48,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Eugene Leliepvre
estymacja: 2 000 - 2 400 zł