Nr katalogowy: 107

Ludwik GĘDŁEK (1847-1904)

Nr katalogowy: 107

Portret kobiety - Matka artysty

olej, płótno; 68 x 55 cm;
sygn. l. d.: L. Gędłek
estymacja: 13 000 - 16 000 zł