Nr katalogowy: 104

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 104

Portret Ksawerego Lewińskiego

olej, płótno dublowane; 63 x 76 cm;
na odwrocie, na płótnie transfer napisu (?): Ksawery / Lewiński / Kasztelan
estymacja: 13 000 - 16 000 zł