Nr katalogowy: 99

Harold C. HARVEY (1874-1941)

Nr katalogowy: 99

Kościółek na południu Europy, 1927?

olej, tektura; 29,5 x 35,3 cm;
sygn. l. d.: H. Harvey 1927 (? słabo czytelnie)
estymacja: 4 000 - 4 800 zł