Harold C. HARVEY (1874-1941)
Nr katalogowy: 98
Pejzaż południowy, lata 20. XX w.
olej, tektura; 30,5 x 40,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Harvey 1924 (słabo czytelnie)
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
estymacja: 4 000 - 4 800 zł