Nr katalogowy: 91

Henryk PLICH (1904-1986)

Nr katalogowy: 91

Pejzaż letni

olej, płótno,
56 x 68,5 cm;
sygn. l. d.: H. Plich / 28

estymacja: 3 500 - 4 000 zł