Nr katalogowy: 85

Janusz KOTARBIŃSKI (1890-1940)

Nr katalogowy: 85

Góral, 1926

olej, tektura; 45,5 x 64 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Janusz Kotarbiński - Zakopane - 1926
estymacja: 8 300 - 10 000 zł