Nr katalogowy: 80

Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)

Nr katalogowy: 80

Pejzaż z południowej Francji, 1930

olej, płótno; 46,5 x 55,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: JHrynkowski 930 (inicjał wiązany)
estymacja: 6 600 - 8 000 zł
Cena sprzedaży 13 000 zł