Zenon KONONOWICZ (1903-1971)
Nr katalogowy: 73
Akt siedzącej tyłem
olej, płótno, 63,5 x 98,5 cm;
sygn. p. d.: Z Kononowicz
estymacja: 23 000 - 26 000 zł
sygn. p. d.: Z Kononowicz
estymacja: 23 000 - 26 000 zł