Ludwik REMER (1888-1979)
Nr katalogowy: 72
Pejzaż zimowy
akwarela, papier; 20 x 29,5 cm;
sygn. l. d.: L. Remer.
estymacja: 700 - 900 zł
sygn. l. d.: L. Remer.
estymacja: 700 - 900 zł