Nr katalogowy: 71

Józef ROJKOWSKI, XX w.

Nr katalogowy: 71

Zimową porą, 1952

olej, płótno; 60 x 72,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Rojkowski Józef 1952.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł