Nr katalogowy: 67

Teofil KWIATKOWSKI (1809-1891)

Nr katalogowy: 67

Pejzaż nadwodny, 1842

akwarela, papier; 21,5 x 31 cm;
sygn. i dat. p. d. T. Kwiatkowski 1842
estymacja: 5 300 - 6 300 zł