Nr katalogowy: 57

Jarosław DĄBROWIECKI (1904 - ?)

Nr katalogowy: 57

Portret kobiety, 1953

olej, płótno; 48 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: JAR. Dąbrowiecki / 953
estymacja: 2 000 - 2 400 zł