NIVER, XX w.
Nr katalogowy: 45
Arabskie zaloty
olej, płótno; 65 x 54,5 cm;
sygn. p. d.: Niver-
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
sygn. p. d.: Niver-
estymacja: 4 000 - 5 000 zł