Teodor GROTT (1884-1972)
Nr katalogowy: 37
Martwa natura z kwiatami
olej, płótno;
53 x 66 cm;
sygn. l. g.: Teod Grott
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
53 x 66 cm;
sygn. l. g.: Teod Grott
estymacja: 12 000 - 14 000 zł