Nr katalogowy: 384

Paweł LASIK (ur. 1941)

Nr katalogowy: 384

Figury, 1991

akwarela, papier; 37 x 46 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: akwarela / Figury / Paweł Lasik 91.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł