Nr katalogowy: 378

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

Nr katalogowy: 378

Oczekiwanie, 1994

litografia, akwarela, papier; 55 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu: 10/50 Oczekiwanie 1994 Stasys (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)