Nr katalogowy: 367

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

Nr katalogowy: 367

La premier pas

druk artystyczny, papier; 30 x 31 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i opisana u dołu: N.L. / E.A. / " 1 La premier pas" / W. SIUDMAK (ołówkiem)
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Cena sprzedaży 1 200 zł