Nr katalogowy: 364

Stanisława PIETRZAK-KRUPIŃSKA (ur. 1930)

Nr katalogowy: 364

Bukiet kwiatów, 1990

olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. i dat. l. d.: STANI P. KRUPIŃSKA 1990 r.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł