Jan OLSZAK (1948-2001)
Nr katalogowy: 359
Dziewczyna z różami we włosach
olej, płótno; 76 x 54 cm;
opisany na krośnie malarskim: JAN OLSZAK " DZIEWCZYNA Z RÓŻAMI WE WŁOSACH".
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
estymacja: 1 000 - 1 200 zł