Nr katalogowy: 357

Tomasz KURAN (ur. 1971)

Nr katalogowy: 357

Spokój ogarnął Marię Magdalenę, gdy poznała kim jest Jezus, 2022

akryl, płótno; 92 x 65 cm;
sygn. l. d.: T.KURAN;
estymacja: 1 500 - 1 800 zł