Nr katalogowy: 356

Adam NOWACKI (ur. 1967)

Nr katalogowy: 356

Rosy Diary, 2022

olej, cienkopis, papier foliowy naklejony na płytę; 130 x 96 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Adam Nowacki 22 / A.Nowacki 22 wraz z stempel autorski, opisany l
estymacja: 3 000 - 4 000 zł