Nr katalogowy: 633

POTSCHAPPEL

Nr katalogowy: 633

Butla z motywami ptaków

porcelana, farby naszkliwne; 30,5 x 12,5 x 12,5 cm;
sygn. na spodzie podszkliwnie;
XX w.