WŁOCŁAWEK
Nr katalogowy: 626
Zestaw naczyń dobierany
fajans, farby podszkliwne; w składzie:
4 ćw. XX w.
fajans, farby podszkliwne; w składzie: -) patera: 2,5 x 28,5 x 28,5 cm, sygn. na spodzie: ZF KOŁO / MADE IN POLAND, dwa drobne odpryski przy krawędzi; -) maselniczka w typie Włocławek: 7,5 x 16,5 x 12,5 cm; -) pojemnik: 20 x 13 x 11,5 cm, sygn. na spodzie: WŁOCŁAWEK / MADE IN POLAND; -) cukiernica z pokrywką: 12 x 12 x 12 cm, sygn. na spodzie: WŁOCŁAWEK;
4 ćw. XX w.